Shanti Thaimassage

Mluvíte česky?  Do you speak English?  Вы говоритe по-русски?

Luxusní Masáže

LUXUSNÍ ASIAN SPA obklopeno vytříbeným designem Vás vítá. Svěřte své tělo a mysl péči,která Vám navrátí rovnováhu. Ulehněte,zavřete oči,poslouchejte hudbu,sebe, vnímejte svůj dech,uvolněte se a užívejte.

 

Thajská tradiční masáž

Thajská tradiční masáž

Tradiční thajská reflexní masáž. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby, přináší uklidnění. Vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

 
Aroma olejová masáž

Aroma olejová masáž

Relaxační masáž, která spojuje působení esenciálních olejů s uklidňující akupresurou. Velmi účinně uvolní celé Vaše tělo i mysl.

 
Bylinná masáž

Bylinná masáž

Regenerační horká bylinná masáž. Bylinný balíček otevírá póry, teplo působí do hloubky svalu a uvolňuje napětí. Následuje relaxační masáž esenciálními oleji.

 
Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Speciální masážní techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast. Opakováním může dojít i k odbourání chronických bolestí zad.

 
Relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy

Relaxační masáž obličeje a pokožky hlavy

Masáž obličeje a pokožky hlavy stimuluje energetické body na tvářích a uších, prokrvuje vlasové kořínky, zbavuje pocitu stresu a napětí. Vhodné pro rychlou regeneraci.

 
Relaxační masáž prstů a rukou

Relaxační masáž prstů a rukou

Uvolňující masáž prstů, rukou a předloktí, vyživuje ruce, uvolňuje napětí a přináší lehkost do celého těla.

 
Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Odstraňuje stres, únavu a přináší hlubokou relaxaci. Procedura je doplněna masáží hlavy, šíje a ramen.

 
Pohotovost čištění skvrn

Aroma masáž lavovými kameny

Spojení olejové masáže celého těla s masáží horkými lávovými kameny dokáže navodit báječné pocity úlevy a relaxace. Lávové kameny svou energetickou vibrací a teplem ovlivňují energetické dráhy v těle, uvolňují zatuhlé svaly a ve spojení s příjemnou vůní olejů působí blahodárně na Vaši mysl.

 
Pohotovost čištění skvrn

Kávová zeštíhlovací masáž

Masáž pro odstranění celulitidy, formování postavy a zlepšení kvality pokožky. Jemný kávový peeling odstraní odumřelé keratinové buňky a připraví tělo pro zeštíhlující zábal.

 

Masáž prsou

Jemná masáž prsního svalu, doplněna masáží bříška, napomáhá zpevnit a zlepšit pokožku prsou. Velice příjemný a uvolňujicí zážitek.

 
Pohotovost čištění skvrn

Mantra 4 rukou

Dvě terapeutky masírují klienta současně v rytmické harmonii. Aroma-terapie kombinovaná s uklidňující akupresurou Vám umožní zažít zcela nevšední zážitek!

 
Pohotovost čištění skvrn

Baby masáž

Baby masáž se provádí od třech měsíců v období než začnou děti chodit. Dvaceti až třiceti minutová masáž probíhá v doprovodu rodiče.

 
Pohotovost čištění skvrn

Reiki

Léčba univerzální životní energií z rukou zkušeného diplomovaného terapeuta. Vhodné při vyčerpání, harmonizuje a zklidňuje.