Shanti Thaimassage

Mluvíte česky?  Do you speak English?  Вы говоритe по-русски?

Thajské masáže Praha

Kvalitní SPA obklopené vytříbeným designem. Svěřte své tělo a mysl péči, která Vám navrátí rovnováhu.

Akce platná do 30. června

Po předložení vašeho občanského průkazu ke dni vašich narozenin vám nabízíme 50% slevu a vašemu partnerovi v doprovodu 30% slevu na každou masáž z naší nabídky.

Thajská masáž

Zbavuje pocitů únavy, odstraňuje svalové křeče a nervové napětí, stimuluje krevní a lymfatický oběh, činí svaly, klouby a šlachy volně ohybné.

Navštivte naše masérská studia v Praze (Preslova 1107/14) a Rudné (Masarykova 123/65).

Chcete potěšit své blízké a nevíte jakým dárkem jim uděláte radost? Dopřejte jim zážitek v dokonalém prostředí a věnujte jim asijskou exotiku kde se nespěchá. Dárkové poukazy je možné využít v obou našich masážních studiích.

Ze široké nabídky originálních thajských masáží vybíráme:

Thajská tradiční masáž

Thajská tradiční masáž

Tradiční thajská reflexní masáž. Působí silou na tlakové body, svaly, šlachy, ohýbá a natahuje páteř, zbavuje napětí, uvolňuje klouby, přináší uklidnění. Vhodná pro odstranění bolesti a napětí svalstva.

 
Reflexní masáž nohou

Reflexní masáž nohou

Akupresurní masáž reflexních bodů na chodidlech. Odstraňuje stres, únavu a přináší hlubokou relaxaci. Procedura je doplněna masáží hlavy, šíje a ramen.

 
Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Relax: masáž zad, šíje a hlavy

Speciální masážní techniky zaměřené na šíji, ramena, bederní a křížovou oblast. Opakováním může dojít i k odbourání chronických bolestí zad.

Zobrazit celou nabídku thajských masáží.

Neváhejte nás kontaktovat telefonicky, nebo pomocí online formuláře.

Fotogalerie masážního studia MASSAGESHANTI.cz, thajské masáže v Praze


Thajské masáže Praha Thajské masáže interiér Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže Thajské masáže