Shanti Thaimassage

Mluvíte česky?  Do you speak English?  Вы говоритe по-русски?

Zajímavé odkazy

Nabízíme poznávací zájezdy 2016 po Evropě a Asii. Pobyty u moře v Itálii, Chorvatsku a Španělsku. Cyklozájezdy, termální lázně, turistika v horách. Dále zajišťujeme plavby po Jadranu, muzikály, zájezdy pro skupiny na míru.

Kvalitní zdravotní matrace za příznivé ceny. Dodávka do 48 hodin, ke každé matraci anatomický polštářek zdarma. Vybírejte z naší široké nabídky druhů a velikostí matrací. K nejoblíbenějším rozměrům patří matrace 90x200 cm a 140 x 200 cm. Mezi nejoblíbenější patří latexové matrace, pěnové a skládací matrace.

Mezi nejžádanější operace plastického chirurga MUDr. Davida Štěpána patří liposukce břicha a zvětšení prsou. Využijte 30ti leté praxe tohoto špičkového lékaře a splňte si svůj sen.

E-shop cyklo-obleceni.cz specializovaný na cyklistické oblečení (přilby, šortky, dresy, kraťasy, kalhoty atd.) Vám nabízí vše za skvělé ceny. Při výběru cyklo oblečení Vám rádí a ochotně poradíme. Vybírejte oblečení od předních světových výrobců na jednom místě.

Hledáte jízdní kola za zajímavé ceny? Neváhejte navštívit internetový obchod BIKE-LIFE.cz, který je mezi zákazníky velice oblíbený a získal certifikát garantovaný nákup od serveru Heureka.cz.

MUDr. Petr Hýža je atestovaný plastický chirurg s licencí České lékařské komory. Provádí kompletní spektrum operací estetické chirurgie a široké spektrum operací - plastická chirurgie v Brně.